Warning: Creating default object from empty value in /www/doc/www.mismas.org/www/wp-content/themes/salient/nectar/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Hańba! – Mišmaš party 16.-17.6.2023
Klezmer punk z Krakova opět na Mišmaši!
Fikce: Pozdní třicátá léta minulého století: V temných uličkách, zákoutích a na náměstích starobylého Krakowa hrává protestní „Zespol“ jménem Hańba. Její energické vály tepou soudobé nešvary a kapela občas stejně energicky prchá před žandáry. Druhá polská republika se boří do obludné korupce, inflace, národnostních pnutí, a stává se vojenskou diktaturou se vším všudy. Nad Evropou temní mračna velké války, která je (byla a bude) vůl.
2017: Plátěná scéna MišMaše bouří při vystoupení polského retro punk/folk/klezmer/šraml objevu Hańba. Propojení kapely s pogujícím publikem je extrémní, energie ve vzduchu se dá krájet a prodávat.
2022: Hańba má za sebou čtyři alba, řadu hudebních a literárních cen, koncerty v USA, Austrálii, Španělsku, Holandsku, Německu, Česku a na Slovensku. Je červen 2022, stále je co tepat a Andrzej, Wiesław, Adam a Ignacy se vracejí na MišMaš za svým nezapomenutelným publikem.

 

 

Odkazy
Sdílet