Po 10 letech existence a čtyřech deskách patří k jistotám české hudební scény. Dnes už si jen málokdo vzpomene, že začínali jako kooperace dvou naprosto rozdílných hudebních světů: písničkáře Vaška Havelky aka Selfbrushe a táborských ambientních Some other place.
PTT málem hráli na Mišmaši už v první rok své existence (tenkrát to nevyšlo) a pak ještě před pár lety, kdyby ovšem jeden náš kolega nedomluvil kapelu na špatný termín :-).
Po loňské návštěvě Vaška Havelky s projektem Tvrdý/Havelka jsme si řekli, že je načase splnit i tento rest. Navíc: Aktuální deska Carp nahraná za 24 hod. v Detroitském studiu High Bias Recordings překvapuje syrovým, ušpiněným zvukem a je bez nadsázky výborná.
„Je to naše první deska, kterou můžu někomu dát poslechnout a říct: „Tohle jsme my.“ … zachycuje kapelu v organické podobě a s veškerou energií“ Pochvaluje si Vašek Havelka. Drnčivé crunch kytary, falzetový zpěv, hutná atmosféra, monotonnost, energie, přežhavené elektronky, opakování, rock’n‘roll can never die… Jako by stromy vzdávaly poctu samému  uncle Neilovi…

 

 

 

 

Odkazy

webové stránky   Facebook

 

Sdílet

 

Zobrazit celý program →